Vőlegény
„A darabban mindenki a pénz után kapkod. A pénz az a főszereplő, aki a vőlegényt nősülésre csábítja, s aztán elszakítja menyasszonyától…” (Rab Gusztáv)
„A darabban mindenki a pénz után kapkod. A pénz az a főszereplő, aki a vőlegényt nősülésre csábítja, s aztán elszakítja menyasszonyától…” (Rab Gusztáv)
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Onsdag, 16. Januar 2019 19:00
Szép Ernő a legnagyobb zsonglőr, kötéltáncos, illuzionista a magyar irodalomban. A Vőlegény pedig az egyik fő attrakció. Az első felvonás szédítően kavargó burleszk, a második krimiszerűen izgalmas szerelmi párbaj, mely egyszerre gyöngéd és tébolyultan erotikus, és mindennek tetejében egy fogorvosi székben játszódik. Vigyázat, az érzéstelenítés elmarad!
A Szentendrei Teátrum és az Orlai Produkciós Iroda közös előadása
Szép Ernő örökösének az engedélyét, a Hofra Kft. közvetítette.
augusztus 2. vasárnap 20:30 helyszín: Városháza udvar (Városház tér 3.) esőhelyszín: Városháza díszterme (Városház tér 3.)
... és a kisember megérkezik a rideg világba és magára marad, leszakad Martáról, leszakad mindenkiről, magára marad, és ha elérkezik az ő ideje, elporlik és visszatér oda, ahonnan jött, semmiből lett és semmivé lesz, ez az élet rendje, embernek, állatnak, madárnak, halnak, háznak, szerszámnak, minden létező lénynek és tárgynak ez a sorsa. (Jon Fosse: Reggel és este)
Egy férfi és egy nő. Egy taxisofőr és az utasa a reménytelen budapesti dugóban. Banális, mindennapos helyzet. Két idegen élet…
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus: SZEGÉNY DZSONI ÉS ÁRNIKA zenés mesejáték esőnap: augusztus 7.
augusztus 23. vasárnap 20:00 helyszín: Városháza udvar (Városház tér 3.) esőhelyszín: Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterme (Városház tér 3.)
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.